Mateřská škola

Vážení rodiče, 

dne 25. 5. 2020 se otevírá mateřská škola. Vhledem k tomu, že můžeme otevřít pouze 1 skupinu po 15 dětech, máme 3 základní kritéria pro vstup dítěte do MŠ:

upřednostňujeme samoživitelky /samoživitele

rodiče dětí, kteří oba pracují na pracovní smlouvu

zdraví dítěte - bez příznaků infekce dýchacích cest (zvýšená tělesná teplota, kašel, rýma, náhlá ztráta chuti nebo čichu, jiný příznak akutní infekce dýchacích cest)

Provoz MŠ:

Po cestě do školy a ze školy se na děti a jejich doprovod vztahují  obecná pravidla chování stanovaná krizovým opatřením: Zakrytí úst a nosu rouškou nebo šálou, dodržováním odstupů 2 m, minimalizovat shromažďování osob před školou. Před zazvoněním na MŠ použít připravenou desinfekci. Dítěti bude změřena teplota před budovou MŠ, do MŠ dítě vstoupí s paní učitelkou nebo chůvou! Rodičům je do budovy školy  v době mimořádných opatření vstup zakázán.

V prostorách  celé MŠ  děti ani učitelky nebudou mít povinnost nosit roušky. Prosím rodiče o 1 kus roušky - podepsanou v igelitovém sáčku, pro případ náhlého onemocnění během pobytu v MŠ. Pro činnosti budou využívány především venkovní prostory zahrady a školní hřiště. Děti nebudou do konce školního roku mít školní aktivity v budově ZŠ!

6,30 - 15,00 hodin

V době od 15,00 - 16,00 bude MŠ každý den desinfikována (kliky, všechny prostory, včetně všech povrchů ve třídě, v ložnici,  v šatně, umývárně, na WC).

Stravování pro děti je zajištěno.

Rodiči dětí, které budou navštěvovat MŠ musí před vstupem do MŠ podepsat čestné prohlášení, které si lze vyzvednout v ZŠ u ředitelky školy nebo si stáhnout z našich stránek.

Ke stažení

Organizační dokumenty

tisk