Jarní focení

Prostřednictvím emailu jsme Vás informovali o možnosti jarního focení v MŠ. Většina z Vás s tímto návrhem souhlasila. Tímto Vás chceme upozornit, že o přesném termínu jarního focení budete informováni (tady na webových stránkách, v MŠ a emailem).

Zápis dětí do Mateřské školy se uskuteční ve dnech 7. 5. a 9. 5. 2019 od 15 do 17 hodin v budově ZŠ Tuchořice.

K zápisu se dostavte spolu s dítětem a přineste si:

- rodný list dítěte

- občasný průkaz zákonného zástupce

- kartičku zdravotní pojišťovny dítěte

- evidenční list s vyjádřením dítěte

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Upozorňujeme, že od 11. ledna 2019 začíná kurz plavání – Plavání Bublina s.r.o. v plaveckém areálu v Postoloprtech.

Děti budou potřebovat: plavky, ručník, svačinu a především pití a sprchový gel (mýdlo).

Z organizačních důvodů přiveďte děti do 7:30 hod. Dále prosíme, aby měly děti místo punčocháčků legíny.