Vážení rodiče,

jak jistě víte, v sobotu 9. 3. 2019 se koná vystoupení u příležitosti oslav MDŽ, na sále U Jožana. Program začíná v 17:00. Nicméně abychom měli čas na přípravu a organizační záležitosti, přiveďte děti v 16:45 maximálně.

Upozorňujeme, že bezprostředně před vystoupením i po něm, za děti zodpovídají rodiče!

Prosíme, aby měly děti následující oblečení:

Chlapci – kalhoty (nejlépe džíny), bílé/světlé triko (lze použít triko z loňského vystoupení);

Dívky – sukni nebo šaty.

Děkujeme za spolupráci.

Jarní focení

Prostřednictvím emailu jsme Vás informovali o možnosti jarního focení v MŠ. Většina z Vás s tímto návrhem souhlasila.

Proběhne 19. 3. 2019.

Cena fotosetu je 270 Kč. Peníze budeme vybírat až při předávání fotografií.

Zápis dětí do Mateřské školy se uskuteční ve dnech 7. 5. a 9. 5. 2019 od 15 do 17 hodin v budově ZŠ Tuchořice.

K zápisu se dostavte spolu s dítětem a přineste si:

- rodný list dítěte

- občasný průkaz zákonného zástupce

- kartičku zdravotní pojišťovny dítěte

- evidenční list s vyjádřením dítěte

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Upozorňujeme, že od 11. ledna 2019 začíná kurz plavání – Plavání Bublina s.r.o. v plaveckém areálu v Postoloprtech.

Děti budou potřebovat: plavky, ručník, svačinu a především pití a sprchový gel (mýdlo).

Z organizačních důvodů přiveďte děti do 7:30 hod. Dále prosíme, aby měly děti místo punčocháčků legíny.