Plány

Plán činnosti ve školní družině

Do školní družiny bylo ve školním roce 2018-2019, přihlášeno celkem 21 žáků. Program výchovně vzdělávacích činností vychází z celoročního plánu, který je rozdělen do čtyř ročních období.

Organizace školní družiny – provoz školní družiny od 3. 9. 2018,

ranní družina od 6:30 - 7:40, odpolední družina od 11:30 – 16:00.

Sbíráme víčka, hliník a papír.

Následující měsíce:

Červen

7. 6. 2019 – Den dětí – branná hra - westwrn styl.

Turnaj ve vybíjené v Liběšicích.

Školní akademie  - rozloučení s žáky 5. ročníku.

Pohybové hry ve volné přírodě a na multifunkčním hřišti.

Poučení školáků o bezpečném chování v přírodě během prázdnin.

Slavnostní vyhodnocení sběru papíru, plastových víček a hliníku.

Návštěva obecní knihovny, poslední návštěva, poděkování a rozloučení. - 13. 6.

Finanční gramotnost - místní obchod, 20. 6.

Družinový táborák - 27. 6.

Podle potřeby (např. při špatném počasí) se bude výchovně – vzdělávací program ŠD měnit.

Škola v přírodě kam se letos vypravila tuchořická škola byla u Jáchymova v Krušných horách.

Jak proběhla naše Škola v přírodě:

Počasí nám velmi přálo, užívali jsme si krásného června a i výhledů do okolní krajiny. Navštívili jsme s žáky město Loket, Boží Dar, Blatnou. Za celý pobyt jsme dokázali zdolat tři rozhledny – Plešivec, Blatenský vrch a Klínovec. Díky sluníčku bylo venku velmi příjemně a dokonce jsme se i opálili. Pro všechny jsme připravili zajímavá odpoledne, úkoly na cestách, soutěže, večerní diskotéku a dokonce se zde slavili dvojenarozeniny.
Všeho jsme si dosyta užili a domů jsme odjížděli s krásným pocitem z pěkně vyvedeného a prožitého výletu.